Twitter

Jeden z dalších notebooků našel útočiště u Dmytra, který už rok navštěvuje školu v Nymburce. Mezi jeho zájmy patří fotbal a běhání, volný čas tráví rád na hřišti. Počítač Dmytrovi umožní komunikaci s kamarády, kteří zůstali na Ukrajině, a pomůže mu s přípravou do školy.

Znovu jsme spojili předání notebooku s výletem do Brna! Paní Anna je v invalidním důchodu a nedávno přišla o svůj starý počítač, tak jsme jí udělali radost „novým“. Počítač jí pomáhá s pamětí a soustředěním, procvičováním různých dovedností a umožňuje jí komunikaci s celým světem

Už zítra ve 14:30 se s námi na @MajalesStudentu v @KHybernska můžete potkat na našem workshopu Oprav si (svůj) počítač a vyzkoušet si rozebrání a starého PC

Po delší době jsme opět tu a naše (vaše) stroje nadále nachází nové majitele! Jedním z nich je Natálka, která v září nastoupila do 1. třídy. Notebook jí usnadní přípravu do školy. Ve volném čase se věnuje zejména sportovní gymnastice a taky všemožným zvířatům, hlavně koním.

Jeden @PPocitac pro jednu hrdinku (a její děti) z @PodSvicnem převzat, zabalen a poslán ❤️ na straně příjemkyně bylo plno slz a spousta vět na téma “to si přece nezasloužim”.
Zaslouží.
Díky za spolupráci aneb když dobří lidé dělají dobré věci, je svět krásný.

Podívej se na další tweety

Zajímavé odkazy

Podcast Dobro Skladem